Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Czudcu zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w dniu 1.09.2020 na godzinę 9.30. Msza święta na rozpoczęcie roku odbędzie się o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Czudcu. Następnie ze względu na warunki pogodowe i zalecenia GIS o godzinie 9.30 uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach. Klasa I TBH z p. Agnieszką Machowską w sali nr 15 budynek B, klasa IBS z p. Martą Pytko w sali nr 7 budynek A, klasa 2BS z p. Wojciechem Szelą sala nr 6 budynek A. Pozostałe klasy spotkają się z wychowawcami w dotychczas przydzielonych salach. Przypominamy o zachowaniu dystansy społecznego 1,5 m oraz używaniu maseczek lub przyłbic na korytarzach, szatniach i łazienkach. W klasach korzystanie z maseczek nie obowiązuje.